Доступність посилання

ТОП новини

Янукович: завдання нового секретаря РНБО – розбудова безпекового сектору держави


Президент Віктор Янукович заявив сьогодні, що перед новопризначеним секретарем Ради національної безпеки і оборони Андрієм Клюєвим стоїть завдання розбудови безпекового сектору держави в умовах сучасних викликів.

«Безпековий сектор потрібно розбудовувати в нових умовах, відповідаючи на ті виклики часу, які є перед нашою країною», – сказав Янукович, представляючи Клюєва членам і апаратові РНБО.

Янукович висловив сподівання, що Клюєв відповідно до поставлених завдань скоординує роботу правоохоронних органів та спецслужб. «Сподіваюся, присутні тут керівники правоохоронних органів, спеціальних служб будуть надійними ланками в цій роботі», – заявив Президент.

Він також подякував попередньому секретареві РНБО Раїсі Богатирьовій за її роботу на цій посаді і сказав, що вона виконувала «великі обсяги роботи на високому професійному рівні з великою відповідальністю перед державою».

Раніше сьогодні Янукович низкою своїх указів призначив Андрія Клюєва секретарем Ради національної безпеки й оборони, звільнивши його з посади першого віце-прем’єра, міністра економічного розвитку і торгівлі.

Раїсу Богатирьову ж, звільнену з посади секретаря РНБО, він призначив віце-прем’єром, міністром охорони здоров’я, звільнивши з посади міністра Олександра Аніщенка.
XS
SM
MD
LG