Доступність посилання

ТОП новини

У Харкові триває медичне обстеження Юлії Тимошенко


Міжнародна медична комісія, яка складається з трьох канадських, двох німецьких і двох українських лікарів, у вівторок увечері розпочала у Качанівській колонії Харкова обстеження Юлії Тимошенко.

За словами заступника міністра охорони здоров’я України Раїси Моїсеєнко, дослідження стану колишнього Прем’єр-міністра може тривати довше – через переклад, потрібний закордонним фахівцям.

«Медичне обстеження є тривалим процесом – через те, що є англомовні фахівці, яким потрібний переклад. Тривалість цього обстеження може бути достатньо довгою», – наголосила Раїса Моїсеєнко.

Адвокати і члени родини Тимошенко стверджують, що колишній прем’єр має проблеми зі здоров’ям, які загострилися під час перебування за ґратами.

Прихильники і значна частина міжнародної спільноти називають ув’язнення Юлії Тимошенко політично вмотивованим і таким, що має на меті усунути впливову опозиціонерку з політичного життя. У грудні 2011 року Євросоюз відклав підписання угоди про асоціацію і зону вільної торгівлі з Україною.

11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив колишнього прем’єра до 7 років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень під час укладення газових контрактів з Росією у 2009 році.

З 30 грудня 2011 року Юлія Тимошенко відбуває покарання у Качанівській колонії Харкова.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG