Доступність посилання

ТОП новини

Власенко: канадські медики не можуть обстежити Тимошенко


Канадські медики досі не можуть обстежити колишнього прем’єра Юлію Тимошенко. Про це заявив захисник Тимошенко Сергій Власенко.

«Станом на 16.30 лікарі з Канади, які входять до складу міжнародної медичної комісії, що займається обстеженням Юлії Тимошенко, не можуть розпочати обстеження», – цитує Власенка прес-служба партії «Батьківщина».

За його словами, «чиновники МОЗ вимагають від міжнародних медиків порушити правила конфіденційності відносин між лікарями та пацієнтами і надати «медикам від Банкової» доступ до результатів обстеження Юлії Тимошенко».

Захисник колишнього прем’єра також заявив, що чиновники від МОЗ «примушують Юлію Тимошенко дати дозвіл на те, щоб міжнародні лікарі надали чиновникам від МОЗ результати медичних досліджень». «Перешкоджання роботі міжнародної медичної комісії робиться з метою маніпуляції з інформацією щодо стану здоров’я Юлії Тимошенко», – цитує Власенка прес-служба партії.

Водночас Державна пенітенціарна служба України інформує, що станом на 16.00 тривало обстеження стану здоров’я Юлії Тимошенко канадськими та українськими лікарями, включеними до складу комісії.
XS
SM
MD
LG