Доступність посилання

ТОП новини

В Італії прокуратура вимагає для Берлусконі 5 років ув’язнення


Прокурори в Італії заявили сьогодні, що просять суд призначити колишньому прем’єр-міністрові Сільвіо Берлусконі вирок у п’ять років ув’язнення за звинуваченнями в корупції в одній зі справ проти нього.

Як сказав прокурор Фабіо Де Паскуале судові в Мілані, колишній прем’єр винен у тому, що заплатив британському правникові суму в 600 тисяч доларів, щоб той збрехав, даючи свідчення в інших судових справах проти Берлусконі, які стосувалися його бізнесових інтересів.

Суд має винести рішення, перш ніж за цим звинуваченням збіжить термін давності – за словами прокурора, це станеться в середині липня.

Проти Берлусконі в судах Мілана розглядають іще кілька справ, серед яких є і справа щодо плати за секс неповнолітній мароканській повії.

75-річний Сільвіо Берлусконі, який пішов у відставку з посади голови уряду в листопаді минулого року, тричі був прем’єр-міністром Італії: у 1994–95 роках менш як протягом року, а відтак у 2001–06 і 2008–11 роках. Він є одним із найзаможніших людей Італії з активами на мільярди доларів США і власником чи співвласником низки компаній у галузі засобів інформації, фінансових послуг та страхування, а також власником футбольного клубу A.C. Milan. Він також був фігурантом цілої низки кримінальних справ, головним чином за звинуваченнями в фінансових зловживаннях, хабарництві чи корупції (кілька з них тривають досі) і кількох сексуальних скандалів.
XS
SM
MD
LG