Доступність посилання

ТОП новини

Турчинов у суді порадився з Луценком щодо майбутніх виборів


Перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов та лідер партії «Народна самооборона» Юрій Луценко провели коротку нараду щодо взаємодії їхніх сил на наступних парламентських виборах – у Печерському суді Києва, де слухають справу Луценка. Про це повідомив журналістам сам Турчинов після того, як залишив залу судового засідання.

«Ми з Юрієм розмовляли про перемогу опозиційних сил, яка буде цього року. У нас обох немає в цьому сумнівів. У Луценка дуже бадьорий, бойовий настрій – і я впевнений, що невдовзі Юра буде працювати з нами у штабі об’єднаної опозиції», – заявив Турчинов після зустрічі з лідером «Народної самооборони».

За годину до цього, під час свого заключного слова в суді, Юрій Луценко заявив, що послідовно підтримує Юлію Тимошенко та її політичну силу. «Чи не головна причина, через яку мене кинули за ґрати – страх влади перед командною роботою опозиції. Щоб їй протидіяти, партія влади задіяла всі ресурси і технологію. Впливові регіонали говорили мені, що моя подальша підтримка Тимошенко означатиме тюрму. Що ж, нехай так і буде», – сказав Луценко у суді.

22 січня, на День Соборності, низка опозиційних партій уклала угоду про спільні дії напередодні виборів до Верховної Ради, що мають відбутися в жовтні цього року. Тоді угоду підписали такі політичні сили: «Батьківщина», Європейська партія, «За Україну!», «Народна самооборона», «Наша Україна», «Народний рух України», «Реформи і порядок», Партія захисників вітчизни, всеукраїнське об’єднання «Свобода», Українська соціал-демократична партія, «Фронт змін», а також партія «УДАР».
XS
SM
MD
LG