Доступність посилання

ТОП новини

Ірина Луценко: пенітенціарна служба «відбілює себе»


Дружина колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Ірина звинувачує Державну пенітенціарну службу, що та «відбілює себе», інформуючи, що її чоловік «відзначив поліпшення» свого стану, повідомив сьогодні сайт партії «Народна самооборона», яку Юрій Луценко очолює.

Як мовиться в повідомленні, Ірина Луценко навела слова чоловіка, що під час обстеження в п’ятницю, про яке інформувала пенітенціарна служба, лікарі зафіксували сильні болі підшлункової залози і печінки і знову виписали знеболювальні, щоб заспокоювати постійний біль. За її словами, саме знеболювальні препарати, на яких тримається Луценко вже півроку, і є ті «покращення та рекомендації», про які звітує пенітенціарна служба, а лікування у слідчому ізоляторі, де перебуває Юрій Луценко, не проводиться, хоча він серйозно хворий.

У п’ятницю Державна пенітенціарна служба повідомила, що Луценко після проведеного того дня в Київському СІЗО обстеження стану його здоров’я відзначив «поліпшення стану», що він «пов’язує з проведенням курсу лікування». За результатами обстеження лікарі сформували рекомендації щодо подальшого лікування пацієнта, мовиться в повідомленні.

Юрія Луценка судять за звинуваченнями в зловживанні службовим становищем та перевищенні службових повноважень під час його перебування на посаді міністра внутрішніх справ в уряді, який очолювала Юлія Тимошенко. Вирок йому мають оголосити в понеділок.

Процес багато разів переривали й викликали до зали суду лікарів через поганий стан здоров’я Луценка.
XS
SM
MD
LG