Доступність посилання

ТОП новини

Вибори мера Києва планують на 8 липня – політтехнолог


Тарас Березовець у студії Радіо Свобода
Вибори мера Києва планують провести 8 липня 2012 року. Про це в ефірі Радіо Свобода сказав політтехнолог, директор компанії «Berta Communications» Тарас Березовець.

«Ніхто достеменно не знає, коли ці вибори відбудуться, щоправда за моєю інсайдерською інформацією, вибори мера Києва плануються на 8 липня цього року, рівно через тиждень після фіналу Євро-2012», – заявив він.

Березовець вбачає в такій даті проведення певну логіку представників влади. «Значна частина киян будуть тікати на період проведення Євро, вони фізично не будуть присутні, не кажучи вже про студентів, яких виселять з гуртожитків. Тож значна частина людей не встигне повернутися на момент виборів», – зазначив він.

Раніше лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов не виключив, що вибори київського мера відбудуться до парламентських виборів 2012 року.

Єфремов нагадав, що у 2008 році відбулися вибори мера столиці та вибори депутатів Київської міськради. «Депутати обиралися на п'ять років за минулим законодавством, мер - на чотири роки, тому поточного року закінчується термін повноважень мера, і Верховній Раді доведеться розглядати цього року питання виборів мера Києва», – зазначив Єфремов.

За словами народного депутата, щодо питання про терміни проведення виборів мера в столиці існують дві точки зору: перша – об’єднати ці вибори з парламентськими, а друга - вибори мера та парламентські розвести в часі. «Найімовірніше, переважатиме друга точка зору», – сказав Єфремов.

Лідер фракції також повідомив, що Партія регіонів висуватиме свого кандидата в мери столиці. Раніше мер Києва Леонід Черновецький заявляв, що не балотуватиметься на посаду міського голови.
XS
SM
MD
LG