Доступність посилання

ТОП новини

На Рівненщині опозиція об’єдналася для участі у парламентських виборах


Лідери дванадцяти опозиційних партій Рівненщини задекларували спільні дії під час підготовки і проведення парламентських виборів у жовтні цього року.

Як інформує кореспондент Радіо Свобода, опозиціонери зобов’язалися вийти з єдиним кандидатом на парламентські вибори по кожному з п’яти мажоритарних округів області.

Відповідний меморандум підписали керівники обласних «Батьківщини», Народного руху, «Свободи», «Фронту змін», Української народної партії, «Народної самооборони», Християнсько-демократичного союзу, партій «Реформи і порядок», «Українська платформа «Собор», «За Україну!», «Громадянська позиція» та «Удар».

У меморандумі зокрема йдеться про те, що «принципова позиція» представників рівненського Комітету опору диктатурі полягає в тому, щоб переконати свої вищі партійні органи в тому, що кандидатури «повинні узгоджуватися і пропонуватися на місцях, а не в Києві».

Представники об’єднаної опозиції на Рівненщині мають намір провести опитування населення щодо запропонованих кандидатів на висунення по мажоритарних округах. Однією з умов для свого висуванця опозиційні лідери Рівненщини поставили підтримку ним створення єдиної помісної церкви в Україні.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG