Доступність посилання

ТОП новини

Саміт Європейської народної партії відбувається під гаслом «Україні – волю!»


У Брюсселі триває саміт Європейської народної партії – найчисельнішого партійного об’єднання Європи. За повідомленням кореспондента Радіо Свобода, приміщення Бельгійської королівської академії, де триває саміт, організатори завісили плакатами з зображенням колишнього українського прем’єра Юлії Тимошенко за ґратами з написом «Україні – волю!».

У роботі саміту зокрема взяв участь заступник голови партії «Батьківщина» Григорій Немиря. Він заявив, що вітає принципову позицію ЄС, яка полягає у тому, що «компромісів щодо демократичних цінностей та прав людини сучасна Європа не приймає і не сприймає».

«Ми вітаємо позицію щодо того, що подальші кроки у підписанні та наступної ратифікації угоди (про асоціацію – ред.), яка важлива як для у України, так і для ЄС, можуть бути зроблені тільки тоді, коли українська влада виправить ситуацію, яку вона сама створила, заарештувавши без причин та складу злочину Юлію Тимошенко, Юрія Луценка та інших представників колишнього уряду та опозиції», – наголосив Немиря.

У саміті також бере участь дочка колишнього прем’єра Євгенія Тимошенко.

Партія «Батьківщина» є членом-спостерігачем Європейської народної партії. До ув’язнення з’їзди ЄНП відвідувала Юлія Тимошенко.
XS
SM
MD
LG