Доступність посилання

ТОП новини

В одному місті на Дніпропетровщині знизили тарифи на комунальні послуги


У Нікополі на Дніпропетровщині запровадили знижки на оплату теплопостачання та водопостачання. Про це повідомив міський голова Руслан Токар.

За його інформацією, знижки запровадили для тих споживачів, що розраховуються за послуги вчасно (до 20 числа кожного місяця), або наперед; а також для тих, хто підпише договір на реструктуризацію комунального боргу.

Так, за даними з міськради, за опалення сумлінні платники тепер замість 9,24 гривні за квадратний метр площі віддаватимуть 7,94 гривні; за водопостачання замість 4,86 гривні за кубометр – 3,86 гривні.

Різницю в оплаті міська влада вирішила компенсувати з міського бюджету. Зокрема, КП «Нікопольтеплоенерго» вже отримало 500 тисяч гривень з бюджету.

Тепер, як повідомили Радіо Свобода жителі міста, у Нікополі чимало споживачів стають у чергу в офісі КП «Нікопольтеплоенерго», щоб укласти договори на погашення боргів.

Влада Нікополя обіцяє знизити тарифи й на інші комунальні послуги, зокрема квартплату, щоб стимулювати неплатників погасити борги.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG