Доступність посилання

ТОП новини

Персональний рейтинг політиків: Янукович очолює, Тимошенко відстає на 0,3%


Президент України Віктор Янукович має найбільший рейтинг серед політиків, які можуть претендувати на посаду глави держави, але випереджає колишнього Прем’єр-міністра Юлію Тимошенко лише на 3 десяті відсотка.

Про це сьогодні повідомив директор соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович за результатами проведеного соціологічного опитування.

«Якби вибори Президента України відбувалися у лютому 2012 року, 19,7% опитаних (серед тих, хто взяв би учать у виборах) проголосували б за Віктора Януковича, 19,4% – за Юлію Тимошенко, 12,8% – за Арсенія Яценюка, 6,5% – за Віталія Кличка, 5,6% – за Петра Симоненка», – сказав Антипович.

Наступними у рейтингу електоральної підтримки є віце-прем’єр-міністр – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко (3,7%), голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок (3%), лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко (2,7%), Голова Верховної Ради Володимир Литвин (1,5%), лідер Української соціал-демократичної партії Наталія Королевська (0,7%) та колишній Президент України Віктор Ющенко (0,6%).

«Інших кандидатів підтримали майже 4%, не підтримали б жодного – 6%, не визначились – 14,1%», – повідомив соціолог.

Соціологічна група «Рейтинг» проводила опитування 10–24 лютого 2012 року в усіх регіонах України. У дослідженні брали участь 4 тисячі респондентів у віці від 18 років і старші. Статистична похибка за вибіркою становить не більше від 1,5 %.
XS
SM
MD
LG