Доступність посилання

ТОП новини

Прокуратура порушила кримінальну справу у зв’язку з самогубством у Запорізькому СІЗО


У зв’язку з самогубством ув’язненого в Запорізькому СІЗО прокуратура порушила кримінальну справу за фактом неналежного виконання професійних обов’язків медпрацівниками слідчого ізолятору через самогубство ув’язненого наприкінці лютого.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Запорізької області, «прокурором Жовтневого району Запоріжжя 5 березня порушено кримінальну справу за фактом неналежного виконання професійних обов’язків медичними співробітниками Запорізького слідчого ізолятора – за ознаками скоєння злочину, передбаченого частиною 1 статті 140 Кримінального кодексу України».

У керівництві прокуратури Запорізької області зазначають, що медпрацівники, знаючи про захворювання цього ув’язненого, не надали йому необхідної допомоги у період його загострення.

29 лютого у Запорізькому СІЗО повісився ув’язнений – чоловік 1976 року народження, якого затримали співробітники Управління боротьби з організованою злочинністю за скоєння тяжких злочинів, зокрема, грабежів у складі організованого злочинного угруповання. Цей ув’язнений перебував на обліку як такий, що страждає на психічне захворювання і схильний до суїциду.
XS
SM
MD
LG