Доступність посилання

ТОП новини

В МЗС заявляють, що не надають дозволів на відвідування Тимошенко


У Міністерстві закордонних справ України заявляють, що не МЗС надає дозволи на відвідування іноземцями колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко в Качанівській виправній колонії. Про це повідомив на брифінгу речник МЗС України Олександр Дикусаров.

«Ми не ухвалюємо рішення щодо надання дозволу на відвідання Качанівської колонії, рішення приймається на рівні пенітенціарної служби», – сказав він.

За словами речника, МЗС забезпечує комунікацію представників закордонних дипломатичних установ в Україні, іноземців, депутатів, представників міжнародних організацій з державними установами України, в тому числі пенітенціарною службою.

Дикусаров повідомив, що за дорученням МЗС посол України в Данії звернувся до Секретаріату Парламентської асамблеї ОБСЄ з проханням роз’яснити, на яких підставах (рішення чи доручення) віце-президент ПА ОБСЄ Вальбурґа Габсбурґ Дуґлас та член ПА ОБСЄ від Швеції Оса Ліндестам анонсували свій візит до України з метою відвідати Тимошенко у колонії.

За його словами, згідно з отриманими роз’ясненнями, згадані іноземці відвідували Україну 5 березня з власної ініціативи.
XS
SM
MD
LG