Доступність посилання

ТОП новини

Голова Київщини Присяжнюк готує позов на представників ВО «Свобода»


Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк заявляє, що подасть до суду на представників ВО «Свобода». Про це повідомили у прес-службі КОДА.

Зокрема, мовиться у повідомленні, Присяжнюк «гостро відреагував на провокаційні заяви голови фракції ВО «Свобода» в Київській обласній раді Святослава Ханенка, а також на наклепницький зміст листівок цієї політичної сили про начебто втручання губернатора області у виборчий процес, що були розповсюджені в місті Обухів, де 18 березня відбудуться позачергові вибори міського голови».

«Я не можу не реагувати на таку провокацію. Адже всім відомо, що «губернатор» не має можливості втручатися у виборчий процес і тим більше – формувати комісії чи ними керувати», – наголосив голова облдержадміністрації, підкресливши, що він відповідає за дотримання законності та забезпечення громадського порядку в містах та районах під час виборів.

Але, за його словами, «на жаль, ті, хто більше всіх кричить, не може конструктивно працювати, в першу чергу, і порушують вимоги закону».

«Сьогодні представники ВО «Свобода» хочуть внести в суспільство хаос і розкол. І свої зусилля вони спрямовують на конфронтацію та збурення суспільства», – заявив Присяжнюк, водночас додавши: «Я не дозволю дискредитувати себе як представника влади і як людину. І тому мною буде підготовлено судовий позов до представника ВО «Свобода» Ханенка про захист честі та гідності».

Крім того, з метою забезпечення прозорості виборчого процесу голова КОДА запросив усіх депутатів, представників будь-яких політичних сил та громадських організацій стати спостерігачами на виборах міського голови Обухова.
XS
SM
MD
LG