Доступність посилання

ТОП новини
25 листопада 2020, Київ 01:25

Голова Київщини Присяжнюк готує позов на представників ВО «Свобода»


Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк заявляє, що подасть до суду на представників ВО «Свобода». Про це повідомили у прес-службі КОДА.

Зокрема, мовиться у повідомленні, Присяжнюк «гостро відреагував на провокаційні заяви голови фракції ВО «Свобода» в Київській обласній раді Святослава Ханенка, а також на наклепницький зміст листівок цієї політичної сили про начебто втручання губернатора області у виборчий процес, що були розповсюджені в місті Обухів, де 18 березня відбудуться позачергові вибори міського голови».

«Я не можу не реагувати на таку провокацію. Адже всім відомо, що «губернатор» не має можливості втручатися у виборчий процес і тим більше – формувати комісії чи ними керувати», – наголосив голова облдержадміністрації, підкресливши, що він відповідає за дотримання законності та забезпечення громадського порядку в містах та районах під час виборів.

Але, за його словами, «на жаль, ті, хто більше всіх кричить, не може конструктивно працювати, в першу чергу, і порушують вимоги закону».

«Сьогодні представники ВО «Свобода» хочуть внести в суспільство хаос і розкол. І свої зусилля вони спрямовують на конфронтацію та збурення суспільства», – заявив Присяжнюк, водночас додавши: «Я не дозволю дискредитувати себе як представника влади і як людину. І тому мною буде підготовлено судовий позов до представника ВО «Свобода» Ханенка про захист честі та гідності».

Крім того, з метою забезпечення прозорості виборчого процесу голова КОДА запросив усіх депутатів, представників будь-яких політичних сил та громадських організацій стати спостерігачами на виборах міського голови Обухова.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

Recommended

XS
SM
MD
LG