Доступність посилання

ТОП новини

Британія відряджає на Євробачення знаменитого 75-річного співака


Британія не вигравала Євробачення вже 15 років
Лондон – Великій Британії на конкурсі Євробачення останніми роками дуже не щастить. Країна, яка подарувала світові «Бітлз», не перемагала на цьому конкурсі вже 15 років. Цей факт – одна з причин дуже скептичних оцінок конкурсу Євробачення серед британців.

Іншим виправданням для британців є те, що їхня острівна країна не має сусідів, які завжди могли б підтримати голосами, як, наприклад, балканські, скандинавські чи східноєвропейські країни підтримують один одного.

Перепробувавши все, тепер Британська телерадіомовна корпорація ВВС вирішила витягнути з арсеналу перевіреного часом ветерана – Енґельберта Гампердінка, який випустив свою найвідомішу пісню «Release мe» ще 1967 року.

Кар’єра співака, яка перетнулася з часами найбільшої популярності «Бітлз», триває вже 45 років. Він продав у світі понад 150 мільйонів платівок.

Енґельберт Гампердінк – це сценічне ім’я, позичене в німецького класичного композитора 19-го сторіччя. Почав життя співак з іменем Джеррі Дорсі.

75-річний співак, який вже заявив, що «рветься їхати», не зможе скористатися своїми перевіреними хітами. Це має бути і буде нова пісня, яку творитиме також «важка артилерія» міжнародного шоу-бізнесу: Мартін Терефе і Саша Скарбер, які нещодавно написали міжнародний хіт для співака Джеймас Бланта «You're Beautiful».

Енґельберт Гампердінк, ще не доїхавши до Баку, здобув славу найстарішого учасника конкурсу.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG