Доступність посилання

ТОП новини

У Москві продовжують боротися з українськими сирами


Управління російської Федеральної служби нагляду в сфері захисту прав споживачів і добробуту людини (Росспоживнагляду) в столиці Росії «вживає заходів для виявлення» в закладах торгівлі, громадського харчування, харчових підприємствах тощо сирів кількох українських виробників, яких у Росії звинувачують у порушенні норм російського технічного регламенту на молочні продукти, повідомив у неділю прес-центр цього управління.

Як мовиться в повідомленні, в Москві все продовжують виявляти такі сири попри те, що Росспоживнагляд офіційно зупинив їхнє ввезення і продаж на території Росії.

Від лютого Росспоживнагляд наклав таку заборону на сири низки українських підприємств, стверджуючи, що в їхньому складі є не вказана на етикетках рослинна олія. Україна і на рівні виробників, і на урядовому рівні заперечує такі твердження.

Оглядачі говорять про політичне підґрунтя заборони. Це вже далеко не перший раз, коли Росспоживнагляд чи споріднені російські служби забороняли імпорт товарів із країн, відносини Росії з якими якраз напружувалися.
XS
SM
MD
LG