Доступність посилання

ТОП новини

На реалізацію ініціатив Президента у 2012 році потрібно близько 16 мільярдів – Акімова


На реалізацію ініціатив Президента цього року потрібно близько 16 мільярдів гривень. Про це журналістам повідомила перший заступник глави Адміністрації Президента Ірина Акімова.

«Приблизна оцінка всього обсягу, без програми іпотечного кредитування, становить близько 16 мільярдів гривень на сьогодні», – сказала вона.

За словами Акімової, 10 мільярдів із цієї суми будуть витрачені на збільшення пенсій для різних категорій.

Як наголосила перший заступник глави Адміністрації Президента, кошти для реалізації соціальних ініціатив одержать за рахунок збільшення економічного зростання. «Збільшення економічного зростання за наслідками першого кварталу дозволить переглянути прибуткову і, відповідно, витратну частину бюджету. На сьогодні, за приблизними оцінками Міністерства фінансів, вже є додаткові 10-11 мільярдів гривень, які надходять, насамперед, за рахунок перевищення планових показників щодо ПДВ і податку на прибуток», – додала Ірина Акімова.

За її cловами, збільшення доходів очікується й від дії закону про податок на багатство: «Цей закон, принаймні, у перші роки дії може принести, за різними оцінками, до півмільярда гривень». Також збільшення доходів обсягом 5-5,5 мільярдів гривень очікується після ухвалення закону про лібералізацію ринку видобутку корисних копалин.

Під час засідання Кабінету Міністрів 7 березня Президент Віктор Янукович доручив уряду внести зміни до бюджету на 2012 рік, зокрема – передбачити в ньому підвищення соціальних виплат для низки категорій громадян.
XS
SM
MD
LG