Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко відмовилася від огляду харківськими лікарями – пенітенціарна служба


Колишній прем’єр Юлія Тимошенко відмовилася від обстеження харківськими лікарями і заявила, що чекає на офіційні коментарі лікарів німецької клініки. Про це йдеться у повідомленні Державної пенітенціарної служби.

«15 березня для проведення медогляду та консультації Юлії Тимошенко до Качанівської виправної колонії №54 прибули лікарі відповідної спеціалізації, які визначені відповідальними від управління охорони здоров’я Харківської облдержадміністрації за лікуванням та проведенням оздоровчо-реабілітаційних процедур. Однак, засуджена відмовилася від спілкування з усіма лікарями», – інформує прес-служба відомства.

Згідно з повідомленням, після роз’яснення начальником медико-санітарної частини установи та нейрохірургом необхідності проведення призначеного міжнародною медичною комісією курсу медикаментозного лікування і реабілітаційно-оздоровчих процедур Юлія Тимошенко «заявила, що чекає офіційних коментарів лікарів клініки «Шаріте» (Берлін) про проведення запропонованих процедур в межах Качанівської колонії». «Про це було складено відповідний акт», – наголосили у Державній пенітенціарній службі.

Напередодні пенітенціарна служба на своєму сайті оприлюднила акт відмови колишнього прем’єра від лікарського огляду фахівцями медчастини колонії. Того ж дня захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив, що лікарі Качанівської колонії не виконують рекомендацій міжнародного медичного консиліуму щодо лікування його підзахисної. За словами Власенка, «Юлія Тимошенко не отримує жодного лікування».
XS
SM
MD
LG