Доступність посилання

ТОП новини
24 жовтня 2020, Київ 01:18

Тимошенко відмовилася від огляду харківськими лікарями – пенітенціарна служба


Колишній прем’єр Юлія Тимошенко відмовилася від обстеження харківськими лікарями і заявила, що чекає на офіційні коментарі лікарів німецької клініки. Про це йдеться у повідомленні Державної пенітенціарної служби.

«15 березня для проведення медогляду та консультації Юлії Тимошенко до Качанівської виправної колонії №54 прибули лікарі відповідної спеціалізації, які визначені відповідальними від управління охорони здоров’я Харківської облдержадміністрації за лікуванням та проведенням оздоровчо-реабілітаційних процедур. Однак, засуджена відмовилася від спілкування з усіма лікарями», – інформує прес-служба відомства.

Згідно з повідомленням, після роз’яснення начальником медико-санітарної частини установи та нейрохірургом необхідності проведення призначеного міжнародною медичною комісією курсу медикаментозного лікування і реабілітаційно-оздоровчих процедур Юлія Тимошенко «заявила, що чекає офіційних коментарів лікарів клініки «Шаріте» (Берлін) про проведення запропонованих процедур в межах Качанівської колонії». «Про це було складено відповідний акт», – наголосили у Державній пенітенціарній службі.

Напередодні пенітенціарна служба на своєму сайті оприлюднила акт відмови колишнього прем’єра від лікарського огляду фахівцями медчастини колонії. Того ж дня захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив, що лікарі Качанівської колонії не виконують рекомендацій міжнародного медичного консиліуму щодо лікування його підзахисної. За словами Власенка, «Юлія Тимошенко не отримує жодного лікування».

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG