Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську відбувся концерт музичної класики для немовлят


У Дніпропетровську, в Художньому музеї, сьогодні відбувся незвичайний концерт класичної музики – для вагітних жінок і родин із немовлятами та маленькими дітьми.

Це був концерт у рамках проекту «Ефект Моцарта», який започаткувало у Дніпропетровську подружжя музикантів Леся та Віталій Рожкови.

Деякі дослідники вважають, що музика великого віденця позитивно впливає на розвиток дітей: малята, які регулярно слухають твори Моцарта, стають спокійнішими, допитливішими, товариськими та творчими, відтак організатори вирішили випробувати «ефект Моцарта» на дніпропетровській публіці.

Сьогодні Леся Рожкова (фортепіано) та Віталій Рожков (кларнет) виконали твори Моцарта, а також композиції Баха, Шопена, Чайковського, Сен-Санса та інших. Аби діти почувались комфортно, їм дозволили танцювати, гратися на килимі, навіть спати на м’яких подушках, «купаючись» у музиці.

За словами музикантів, такі концерти вони проводитимуть і надалі, адже вони дають можливість молодим батькам відвідувати концерти музичної класики разом з дітьми й долучати малечу до шедеврів світової музики.
XS
SM
MD
LG