Доступність посилання

ТОП новини

100 осіб затримали під час акції протесту біля «Останкіно» в Москві


Поліція затримує активістів
Близько 100 осіб, за даними джерел в московській поліції, було затримано біля будівлі телецентру «Останкіно», де опозиція проводить акцію протесту проти показу телеканалом НТВ фільму «Анатомія протесту».

Частину затриманих – в тому числі координатор руху «Лівий фронт» Сергій Удальцов і співголова незареєстрованої Партії народної свободи Борис Нємцов, – з поліції уже відпустили .

До будівлі телецентру в Останкіно прийшли сотні людей, обурених фільмом «Анатомія протесту», в якому, зокрема, стверджувалося, що учасникам опозиційних акцій платять гроші. Присутні біля телецентру скандували «Ганьба НТВ!», «Ганьба поліції!».

Акція не була узгоджена з міською владою. Зараз біля будівлі телецентру продовжують залишатися близько 100 активістів. Телекомпанія НТВ має намір сьогодні ввечері повторити скандальний фільм.

Ще в лютому один із російських блогерів повідомив, що став свідком зйомок у Москві епізоду, в якому людей нібито наймали на мітинг опозиції за гроші. Він попередив, що ці кадри можуть використати для дискредитації опозиційних сил. Саме цей епізод і увійшов нині до передачі НТВ.
XS
SM
MD
LG