Доступність посилання

ТОП новини

Печерський райсуд вкотре відмовився розглядати справу Пукача у відкритому режимі


Печерський районний суд Києва вкотре відмовився розглядати кримінальну справу у відкритому режимі за обвинуваченням колишнього генерала МВС Олексія Пукача у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе.

Про це повідомила журналістам адвокат Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко.

За її словами, таким чином суд відмовив їй у задоволенні клопотання про заслуховування справи у відкритому режимі,

Як сказала Теличенко, крім того, що раніше суд мотивував необхідність розглядати справу у закритому режимі наявністю у ній секретних даних, а сьогодні прийняв додаткове обґрунтування щодо свого рішення слухати справу у закритому режимі через те, що, за данмих Генеральної прокуратури України, кримінальна справа Пукача об’єднана з іншою фактовою справою, яка стосується встановлення інших замовників вбивства.

«На думку суду, що є дещо новим в українському законодавстві, розгляд справи Пукача у відкритому режимі може завадити розслідуванню справи щодо встановлення інших можливих замовників вбивства», – сказала Теличенко.

Колишнього голову департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексія Пукача обвинувачують у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе. Досудове слідство раніше встановило, що Олексій Пукач, будучи посадовою особою, на виконання наказів і вказівок тодішнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка та інших посадових осіб, кримінальну справу щодо яких розслідують в окремому провадженні, у травні-вересні 2000 року перевищив службові повноваження щодо журналістів Олексія Подольського та Георгія Гонгадзе і 17 вересня 2000 року убив останнього.
XS
SM
MD
LG