Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську студенти виставили «червоні картки» команді Януковича


Сьогодні у Дніпропетровську, під стінами облдержадміністрації, відбулась молодіжна акція «Вставай, покажи Януковичам червону картку!», у якій взяли участь близько півсотні студентів вищих навчальних закладів обласного центру.

У формі театралізованого дійства молоді активісти громадських організацій «Сокіл», «Студентська Свобода», «Батьківщина Молода» та «Молодий Народний Рух» виставляли команді чинного Президента «червоні картки» та пояснювали за що.

Молоді люди назвали конкретні обіцянки чинної влади, від яких вона, за їхніми словами, відступилась, а також розповідали про факти корупції у вишах. «Чому ми показуємо «червону картку» Януковичу? По-перше, тому що він скоротив на 75% бюджетні місця у вишах, не працевлаштовує молодь, яка закінчує виші, не скорочує призов до армії і не створює професійну армію. Особливо актуальна проблема – корупція у вишах: викладачі іноді змушують платити студентів за гарні оцінки необхідні для отримання стипендій». Про такі факти, зокрема, розказували студенти Криворізького технічного університету та медичної академії.

«Ще одна претензія – гуртожитки для студентів і для молодих сімей, які хоч і є, але в занедбаному стані. З бюджету на ремонт коштів не виділяється», – заявив один із активістів акції Денис Ковальов.

За підсумками акції молоді люди оголосили про об’єднання у громадський рух «Вставай!» і початок масштабної кампанії за відстоювання інтересів студентів у регіоні. Наступна акція, за їхніми словами, має відбутись у Дніпродзержинську.
XS
SM
MD
LG