Доступність посилання

ТОП новини

Грузія: спільні навчання зі США не спрямовані проти третіх сторін


Спільні грузинсько-американські військові навчання Agile Spirit 2012 не спрямовані проти жодної третьої сторони, заявив сьогодні перший заступник міністра оборони Грузії Нодар Харшиладзе, коментуючи попередні критичні заяви з Росії. За його словами, мета навчань – зміцнення обороноздатності Грузії.

Так само й посол США в Грузії Джон Басс заявив у телевиступі, що не поділяє російської оцінки. Він наголосив, що навчання має мирну мету і є свідченням і зразком партнерства двох країн, Грузії і США.

Минулого тижня міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявляв, що грузинсько-американські військові навчання Agile Spirit 2012 «виглядають дещо провокаційно», бо, за його словами, легендою навчань є «придушення повстання».

За даними Міністерства оборони Грузії, мета спільних навчань, як почалися 10 березня й триватимуть до 24-го, – поглибити взаємодію між військовими підрозділами двох країн, зокрема, в проведенні миротворчих операцій та операцій боротьби з повстанцями. Це вже другі такі навчання.

Грузія нині має близько тисячі своїх військовослужбовців у складі багатонаціональних Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані.
XS
SM
MD
LG