Доступність посилання

ТОП новини

Колишнього спікера в Криму засудили умовно і звільнили


Суд у Запоріжжі засудив сьогодні колишнього Голову Верховної Ради Криму Анатолія Гриценка до двох років позбавлення волі з відтермінуванням на два роки випробувального терміну і звільнив із-під варти в залі суду.

Його визнали винним у двох епізодах, які стосувалися незаконної виплати матеріальної допомоги на суму в 46 тисяч гривень і незаконної передачі комерційним структурам майже 5 тисяч гектарів землі, яка належала військовому радгоспові, коли він очолював Ленінську райдержадміністрацію в Криму, що кваліфікували як зловживання владою, перевищення влади чи недбалість.

Гриценко й його захист заперечують звинувачення і вважають справу фальсифікованою з політичних міркувань.

Анатолія Гриценка, який був Головою, а потім депутатом Верховної Ради Криму від Партії регіонів, затримали на початку минулого року і рішенням суду взяли під варту. У владі України і в Партії регіонів його справу наводили як приклад того, що за порушення судять не тільки представників опозиції.

Анатолій Гриценко очолював Верховну Раду Криму двічі, з лютого 1997 по квітень 1998 року і з травня 2006 по березень 2010 року. Головою Ленінської районної державної адміністрації він працював із січня 2001 по липень 2005 року.
XS
SM
MD
LG