Доступність посилання

ТОП новини

У Франції триває операція знешкодження підозрюваного в убивствах


Вже понад добу у французькій Тулузі триває операція знешкодження підозрюваного в убивстві чотирьох осіб поблизу єврейської школи.

Поліція оточила будинок, у якому мешкає 24-річний Мохаммед Мера – громадянин Франції алжирського походження. Він відкинув заклики поліції здатися, однак захопити його силою також не вдається: за словами правоохоронців, Мера добре озброєний – у нього автомат, кілька пістолетів і гранат.

Вночі поблизу будинку підозрюваного пролунали кілька вибухів. Як повідомили у французькому МВС, метою вибухів було налякати Мера, однак, як наголосили у відомстві, про штурм будівлі поки не йдеться.

Прокурор Парижа Франсуа Молан розповів, що підозрюваний двічі був в Афганістані, окрім того, тренувався на базі бойовиків у пакистанській провінції Вазиристан. У Франції Мера засуджували близько 15 разів за дрібні злочини.

Напередодні він визнав свою відповідальність за вбивство у Тулузі малолітніх єврейських дітей і 30-річного рабина. Мера назвав свої дії помстою за палестинських дітей, які загинули під час воєнного конфлікту з Ізраїлем.

У середу поблизу Тулузи також поховали французьких солдатів, застрелених 11 і 15 березня. В усіх трьох справах підозрюваний – один і той самий.
XS
SM
MD
LG