Доступність посилання

ТОП новини

Київська міліція: встановлення наметів на Майдані – провокація


Начальник Центру зв’язків з громадськістю Київської міліції Ігор Михалко назвав намагання учасників акції «Готуй намет навесні» встановити намети на майдані Незалежності в Києві відвертою провокацією проти працівників міліції.

«Акція була організована, заявка була подана, але деякі молоді хлопці почали розгортати намети, і тоді втрутилась міліція, бо дозволу на це не було», – зазначив речник столичної міліції.

Як наголосив речник, тримати намети можна було, але встановлювати – ні, тож працівники міліції втрутились, завадили провокації і забезпечили громадський порядок. За словами Михалка, під час акції нікого не травмовано і не поранено.

Натомість один із організаторів акції протесту, голова Всеукраїнської громадської організації «Молодий Народний рух» Іван Крулько в коментарі Радіо Свобода заявив, що дії міліції, яка забороняла тримати і розгортати намети на руках, є незаконними.

«Дії міліції були незаконними, оскільки громадські організатори подали заявку на проведення акції і її проведення не було заборонене судом», – заявив він.

Як сказав Іван Крулько, в перебігу незаконних, за його словами, дій міліції і намагання заштовхати учасників акції в автозаки кільком активістам розірвали одяг, поламали годинники, декілька учасників акції отримали легкі тілесні ушкодження.

Сьогодні активісти «Батьківщини», НРУ, «Свободи», «Фронту змін» та «УДАРу» намагалися встановити намети на майдані Незалежності в Києві. Їх оточили міліціонери, які відібрали в активістів декілька наметів. Міліція кількох осіб затримала, однак потім їх відпустили.

За словами активістів, сьогоднішня акція символізувала те, що у молоді немає можливості отримати доступне житло. Акція проводилася також на знак протесту проти виселення студентів із гуртожитків у зв’язку з проведенням Євро-2012.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG