Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську мітингували на захист опозиційної газети


Сьогодні біля Амур-Нижньодніпровського районного суду Дніпропетровська, де розпочалося слухання у справі за позовом бізнесмена Бориса Філатова проти місцевої опозиційної газети «Лица», відбувся мітинг на захист видання.

Серед півсотні учасників стихійної акції були представники різних політичних сил та громадських організацій: ВО «Свобода», «Фронт змін», «Спільна справа, «Земля і воля» тощо. Мітингувальники заявили, що позов до газети є черговою спробою тиску на видання, яке дозволяє собі критикувати владу.

Конфлікт навколо газети «Лица» у Дніпропетровську триває з минулого року. Відомий місцевий журналіст, бізнесмен та юрист Борис Філатов судиться з головним редактором видання Оленою Гарагуц через, за його словами, наклепницькі публікації. Він вимагає від редакції близько 1 мыльйона гривень компенсації моральних збитків.

За словами редактора газети «Ліца» Олени Гарагуц, до якої позивається бізнесмен, прокуратура вимагала від неї оприлюднити джерела інформації та авторів тих статей, де фігурує позивач.

24 лютого під час візиту Президента України Віктора Януковича до Дніпропетровська Гарагуц передала його прес-секретарю Дарині Чепак звернення до Міжвідомчої робочої групи з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова при Президентові України, де поскаржилась на дії прокуратури.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG