Доступність посилання

ТОП новини

Власенко спростовує повідомлення про розширення «рухового режиму» Тимошенко


Захисник колишнього прем’єра Юлії Тимошенко, народний депутат Сергій Власенко спростовує повідомлення Державної пенітенціарної служби України про розширення «рухового режиму» засудженої. Про це він сказав журналістам біля Качанівської колонії Харкова.

За словами Власенка, його підзахисна навпаки почала пересуватися гірше. «Під час перерви я побачив бравурну заяву пенітенціарної служби про те, що Юлія Володимирівна розширює руховий режим. Ну, я не лікар, але просто даючи оцінку, я би сказав, що вона зараз пересувається гірше, ніж це було, припустімо, тиждень тому. Вона сьогодні попросила відвести її в камеру, коли ми були зі слідчими (їй було потрібно взяти певні документи), вона пересувалася гірше», – сказав захисник.

Сьогодні Державна пенітенціарна служба України повідомила, що колишній прем’єр вкотре відмовилася від лікування та медичних оглядів лікарями медичної частини Качанівської виправної колонії. У прес-службі відомства також зауважили, що «самопочуття Юлії Тимошенко не порушено, по кімнаті вона пересувається з ходунками, поступово розширюючи руховий режим».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG