Доступність посилання

ТОП новини

Пенітенціарна служба: представникам ПАРЄ не відмовляли відвідати Тимошенко, запит іще розглядають


У Державній пенітенціарній службі України заявили сьогодні, що не відмовляли представникам Парламентської асамблеї Ради Європи у відвідуванні колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, яка перебуває в Качанівській виправній колонії в Харкові, і їхнє звернення ще розглядається.

Як повідомило агентство «Інтерфакс-Україна» з посиланням на помічника голови Державної пенітенціарної служби Ігоря Андрушка, представники ПАРЄ просять можливості відвідати колонію й ознайомитися з умовами утримання колишнього прем’єра 15 травня.

За його словами, адміністрація Качанівської установи отримала про це офіційне звернення від ПАРЄ, і нині воно ще перебуває на розгляді.

Ніякої відповіді ПАРЄ не надходило, тому про відмову йтися не може, наголосив представник Державної пенітенціарної служби.

Раніше сьогодні прес-служба Верховної Ради повідомила, що співдоповідачі Моніторингового комітету ПАРЄ в справах України Марієтта де Пурбе-Лундін і Майліс Репс під час учорашньої зустрічі з Головою Верховної Ради Володимиром Литвином «висловили занепокоєння з приводу відмови представників пенітенціарної системи України в організації їхньої зустрічі з Юлією Тимошенко».

Засоби інформації сприйняли це як відмову в перебігу їхнього нинішнього візиту, хоча в самому повідомленні не уточнено, яку саме відмову вони мали на увазі.

Обидві представниці ПАРЄ раніше отримували відмову в зустрічі з Тимошенко в перебігу свого візиту до України в листопаді минулого року.
XS
SM
MD
LG