Доступність посилання

ТОП новини

В Одесі відбулася акція на захист безпритульних тварин


В Одесі близько 300 людей підтримали в суботу міжнародний марш «Fair Play» («Чесна гра») на захист безпритульних тварин, ініційований напередодні Євро-2012 захисниками домашніх тварин ФРН, а також активістами «Всеукраїнського руху захисту тварин «За життя», Одеського союзу захисту тварин і Facebook-руху «Земляни», повідомляє агентство УНІАН.

Учасники акції вийшли на Дерибасівську вулицю зі своїми домашніми улюбленцями і гаслами «Ми проти вбивства безпритульних тварин», «STOP IT» та іншими, спрямованими проти ескалації жорстокості, жертвами якої, за словами активістів, стали тисячі безпритульних собак.

Учасники акції пройшли до будівлі мерії, де провели мітинг протесту, на якому лунали вимоги запровадити мораторій на знищення безпритульних тварин комунальними службами, втілити європейський досвід розв’язання проблеми безпритульних тварин шляхом стерилізації і утримання в притулках тощо.

Акція відбулася в рамках міжнародної кампанії, ініціатори якої закликали вийти 31 березня на протест проти знищення безпритульних тварин в Україні напередодні проведення в державі фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу. Подібні протести відбуваються цього дня і в інших містах України та в інших країнах.
XS
SM
MD
LG