Доступність посилання

ТОП новини

У Харкові протестували проти вбивства безпритульних тварин


У Харкові близько 200 осіб протестували в суботу проти вбивства безпритульних тварин перед чемпіонатом Європи з футболу, повідомляє агентство «Українські новини».

Вони пройшли колоною із прапорами, зокрема, громадського руху «Зелений фронт», та плакатами «Захист тварин – справа честі людей», «Нас убили до Євро-2012», «Стоп зооцидові в Україні» тощо.

Вони також скандували: «Сьогодні собак, а завтра людей», «Ні Євро на крові тварин», «Шкуродери – геть із Харкова».

Низка учасників акції прийшла разом зі своїми собаками.

Зі слів організаторів маршу, він проходить у рамках міжнародної акції проти вбивства безпритульних тварин в Україні перед Євро-2012, ініційованої зоозахисниками Німеччини.

Акція відбулася в рамках міжнародної кампанії, ініціатори якої закликали вийти 31 березня на протест проти знищення безпритульних тварин в Україні напередодні проведення в державі фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу. Подібні протести відбуваються цього дня і в інших містах України та в інших країнах.

Раніше в Харкові заявляли, що евтаназія (присипляння) безпритульних тварин є законним заходом, що відповідає українському законодавству, тому, на думку комунальників, заклики бойкотувати через це Євро-2012 безпідставні.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG