Доступність посилання

ТОП новини

Генпрокурор дозволив лікувати Тимошенко за межами колонії


Генеральний прокурор України Віктор Пшонка дозволив лікування колишнього прем’єра Юлії Тимошенко за межами Качанівської колонії, в якій вона перебуває. Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства, оприлюдненому на офіційному сайті.

«Розглянувши відповідні звернення захисту Юлії Тимошенко, які депутати фракції БЮТ передали Генеральному прокурору України під час особистої зустрічі 23 березня 2012 року, Генеральний прокурор Віктор Пшонка дав відповідне доручення Державній пенітенціарній службі України, а також Міністерству охорони здоров’я України вжити необхідних заходів, у рамках чинного законодавства, для забезпечення обстеження та лікування засудженої Юлії Тимошенко в спеціалізованому медичному закладі за межами Качанівської виправної колонії», – йдеться у повідомленні прес-служба Генпрокуратури.

На лікуванні Тимошенко за межами колонії неодноразово наполягав її захист. Окрім того, раніше Європейський суд із прав людини закликав українську владу забезпечити належну медичну допомогу Юлії Тимошенко: суд виніс припис в рамках статті 39-1 регламенту, в якому Україну зобов’язують проводити адекватне лікування Юлії Тимошенко у відповідному медичному закладі.
XS
SM
MD
LG