Доступність посилання

ТОП новини

Україна і Польща домовляються про скасування оплати за національні візи – МЗС


Представники України та Польщі у Києві домовилися розпочати внутрішні процедури зі скасування оплати за національні візи (довгострокові візи типу D). Як повідомив речник МЗС Олександр Дикусаров, урядовці двох держав підготували проект відповідної угоди.

«Угодою передбачається безоплатне оформлення довгострокових віз громадянам обох держав, які мають намір перебувати на території іншої сторони понад три місяці, але не більше одного року. Досягнуто домовленості про започаткування внутрішніх процедур для виконання цієї угоди уже влітку цього року», – зазначив представник МЗС.

Як уточнив Радіо Свобода Олександр Дикусаров, нині польська національна віза коштує українцеві 20 євро.

Дикусаров також розповів, що під час зустрічі у Києві українці та поляки домовилися про співробітництво консульських служб під час проведення фінальної частини футбольного турніру Євро-2012.

Напередодні представник Прикордонної служби Польщі Анна Миколайчик та консул генерального консульства Польщі у Києві Рафал Вольскі повідомили, що під час турніру прикордонники двох країн працюватимуть однією командою, щоб спростити процедуру проходження держкордону між Україною та Польщею для організаторів, учасників та уболівальників європейської футбольної першості.
XS
SM
MD
LG