Доступність посилання

ТОП новини

Робота студії, яка дублює фільми українською, паралізована через податкову міліцію


Студія кінодубляжу «Ле Доен» (Le Doyen Studio) 5 квітня зазнала нападу з боку податкової міліції. Цю інформацію у коментарі Радіо Свобода підтвердив Богдан Батрух, власник кінодистрибюторської компанії B&H, якій належить студія.

Батрух наголошує на незаконності таких дій. «Прийшла податкова міліція – без юридичних причин – і почала ламати обладнання, забирати диски – записані і незаписані. Акторів тримали 3 години в одному приміщенні», – розповів він.

На думку Богдана Батруха, основна причина «візиту» податкової міліції у тому, що «Ле Доен» працює з B&H. Він також розповів, що обшуків зазнали й офіси B&H, а також рекламної агенції, яка їй належить, та компанії «Кіноекспрес», де знаходяться копії озвучених фільмів.

За словами власника кінодистриб’юторської компанії, фінансових проблем, якими мотивує свої дії податкова, студія кінодубляжу не має, а претензії, на його думку, стосуються лише компанії B&H.

Богдан Батрух розповів, що протягом найближчих двох тижнів Вищий адміністративний суд розгляне скаргу з цього приводу. «Буде рішення суду не платити – будемо вимагати покарати тих, хто злочинною діяльністю вимагає платити податки. Це питання, пов’язане з B&H. До чого тут інші компанії? Їх мотивом було зупинення дубляжу фільмів», – каже він.

Компанія B&H в Україні є прямим дистриб’ютором фільмів таких відомих студій, як Walt Disney Pictures, Unites International Pictures та Sony Pictures Entertainment.
XS
SM
MD
LG