Доступність посилання

ТОП новини

Юлія Тимошенко образила українських лікарів – заява харківських медиків


Двадцять провідних представників медичних кіл Харкова і Харківської області направили звернення лідеру БЮТ Юлії Тимошенко, віце-прем'єр-міністру України, міністру охорони здоров'я України Раїсі Богатирьовій, міністру закордонних справ України Костянтину Грищенку і Європейському суду з прав людини, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

«Звернутися до Вас нас змушує той біль і образа, яких свідомо чи несвідомо завдає вітчизняній медичній громадськості Юлія Тимошенко, яка ще недавно була керівником виконавчої гілки влади в уряді Україні і вболівала за розвиток української системи охорони здоров’я», – йдеться в зверненні.

Медики висловили надію на те, що звернення допоможе Юлії Тимошенко ухвалити зважене і помірковане рішення, а представникам європейської сторони – краще зрозуміти, що «медична спільнота України щиро бажає допомогти хворій людині, незважаючи на її соціальне, матеріальне, політичне становище».

Під час виголошення звернення керівник Харківського спеціалізованого медико-генетичного центру Олена Гречанина висловила занепокоєння тим, що час спливає, а хвороба Тимошенко прогресує: «Тривалість хвороби від її початку може обернутися для неї незворотніми наслідками. Чим більше пройде часу тим складніше буде лікувати», – заявила вона.

Головний лікар міської лікарні Харкова номер 13, міський депутат Алла Бобєйко підкреслила: «Дивує і ображає те, що ситуація яка виникла, набрала не медичного характеру, а політичного. Не медичні терміни, задачі переважають в обговоренні. Сьогодні переважають політичні гасла. На жаль, Юлія Володимірівна та її оточення обрали політичну оборону хвороби і її хвороба стала, якби, розмінною копійкою».

Алла Бобєйко вважає, що неадекватна допомога, яку зараз отримує в Качанівській колонії колишній прем’єр-міністр Юлія Тимошенко лише погіршує хворобу.

6 квітня колишній прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, яка відбуває покарання в Качанівській колонії, назвала дії влади з демонстрації умов її ув’язнення та можливого лікування «показухою» та проявом «садизму». Тимошенко заявила, що вона відмовляється від «створених бутафорських умов в лікарні «Укрзалізниці» та вимагає, щоб все це використали для лікування хворих дітей». Також Тимошенко заявила, що вимагає «виконання рекомендацій незалежних лікарів і рішення Європейського суду з прав людини на загальних засадах».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG