Доступність посилання

ТОП новини

Білорусь: розбіжностей з Росією щодо пасажирських авіаперевезень більше немає


Віце-прем`єр-міністр Білорусі Анатолій Калінін заявив, що його країні вдалося подолати «всі розбіжності» у сфері пасажирських авіаперевезень. За його словами, Білорусь і Росія домовилися про партітетну кількість рейсів.

«В літній період літатимемо з частотою п`ять на п`ять: п`ять з білоруського і п`ять з російського боку», - наголосив Калінін на брифінгу в Мінську.

Скандал між авіавладою Білорусі і РФ розгорівся 26 березня, коли через суперечку щодо кількості польотів, було призупинено авіасполучення між столицями двох держав.

Раніше згідно з міжурядовою угодою компанії двох країн виконували рейси між двома столицями на паритетній основі: 4 рейси на день виконувала білоруська сторона і стільки ж - російська.

На літній сезон «Белавіа» заявила виконання чотирьох рейсів на день, російська сторона - три рейси для «Аерофлоту» і по одному - для авіакомпаній S7 і Utair.

Міністерство транспорту Росії з 13 квітня заборонило національній авіакомпанії «Белавіа» виконувати польоти до всіх російських регіонів, крім Москви. «Белавіа» крім Москви виконує рейси до Санкт-Петербурга, Калінінграда, Сочі, Катеринбурга, а в червні планувала відкрити рейс до Новосибірська.

«Белавіа», у свою чергу, має намір у судовому порядку оспорити рішення про обмеження польотів до Росії в Господарському суді ЄЕП і продовжити виконання рейсів.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG