Доступність посилання

ТОП новини

Ірина Луценко: ми дізналися про гепатит чоловіка випадково


Ірина Луценко каже, що дізналися про гепатит чоловіка минулої п’ятниці, коли той перебував у Київській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги, і сталося це випадково. Про це вона розповіла в інтерв’ю Радіо Свобода.

«При мені підійшла лікар, керівник відділення гострих отруєнь і каже: Юрію Віталійовичу. Підпишіть документ про те, що ви нікому не дозволяєте розголошувати інформацію про стан вашого здоров’я. Юра пише, але розуміючи увесь підтекст, він пише, що не дозволяє «нікому окрім дружини Ірини Степанівни Луценко». А тоді Юра спитав, а чому такі перестороги? А вона відповідає: «Ну ви ж знаєте, що у вас такі хвороби. У вас же гепатит», – розповіла Ірина Луценко.

За її словами, вона має усі копії медичних обстежень, результати аналізів. Однак «тих аналізів крові, де встановили гепатит – у нас немає».

Дружина екс-міністра говорить, що лікарі діагнози не лише приховують, але й спотворюють.

«Я вам скажу більше, зараз вони взяли в нього аналіз крові, я наприклад, не вірю жодному аналізу крові, вони можуть його просто скрити. Сказати, вже нічого нема, це було помилково. От, який парадокс, просто людину фізично знищують, немає проблеми, сталінський девіз».

Сьогодні, 12 квітня, дружина колишнього міністра внутрішніх справ України Луценка Ірина заявила, що її чоловіка в СІЗО заразили вірусним гепатитом TTV під час переливання крові. Вона наголосила, що ця інформація була прихована Державною пенітенціарною службою.

Представники служби таку інформацію спростовують.
XS
SM
MD
LG