Доступність посилання

ТОП новини

Моїсеєнко не розуміє позиції німецьких лікарів щодо лікування Тимошенко


Керівник міжнародної медичної комісію з обстеження стану здоров’я Юлії Тимошенко Раїса Моїсеєнко заявляє про нерозуміння позиції німецьких лікарів щодо можливості лікування колишнього прем’єра у харківській Центральній клінічній лікарні №5. Про це вона сказала в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

За словами Моїсеєнко, яка є першим заступником міністра охорони здоров’я України, лікарі з німецької клініки «Шаріте», які приїхали для обстеження лікарні, заявили про намір «мають із кимось порадитися, перш ніж дати свої оцінки щодо можливостей харківської лікарні».

«З ким саме їм треба радитися, не зрозуміло. Фахівці такого рівня, як правило, з першого погляду розуміють потужності і функціональні можливості того або іншого медичного обладнання. Крім того, вони отримали вичерпну інформацію про фахівців, які працюють у лікарні», – сказала Раїса Моїсеєнко.

У п’ятницю німецькі медики знову відвідали Харків, щоб визначити, чи підходить клінічна лікарня Південної залізниці для госпіталізації колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко. У лідера «Батьківщини» півроку тривають сильні болі в спині, лікарі кажуть про серйозні проблеми з хребтом.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG