Доступність посилання

ТОП новини

Начальник Качанівської колонії: зустріч Яценюка із Тимошенко не відбудеться


Зустріч народного депутата, лідера партії «Фронт змін» Арсенія Яценюка із екс-прем’єр-міністром Юлією Тимошенко у Качанівській виправній колонії сьогодні не відбудеться, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Про це журналістам заявив начальник колонії Іван Первушкін. Він нагадав, що сьогодні до керівництва колонії звернувся Яценюк з проханням надати дозвіл на зустріч із Тимошенко. Він зазначив, що і Яценюку, і Тимошенко було роз’яснено, що побачення, відповідно до законодавства, має проходити в кімнаті для короткострокових побачень в адміністративному корпусі.

Разом з тим, за словами Первушкіна, Тимошенко сказала, що не може самостійно дістатися до кімнати для короткострокових побачень.

«Таким чином, побачення, швидше за все, не буде надане. Все було зроблено в рамках закону», – сказав Первушкін.

Арсеній Яценюк підтвердив цю інформацію і зазначив, що лідери опозиції знайдуть інші шляхи поспілкуватися про об’єднання.

«Депутати європейські можуть туди потрапити, а депутати українські не можуть – з абсолютно зрозумілих політичних причин. Мені прикро передусім не з політичних причин, я в першу чергу хотів її побачити, по-людськи підтримати», – сказав Яценюк.

Сьогодні Яценюк прибув до Качанівської колонії, щоб побачитися з Юлією Тимошенко. Дозвіл на візит мав надати начальник колонії Іван Первушкін.
XS
SM
MD
LG