Доступність посилання

ТОП новини

У Харкові все готове до початку суду у справі ЄЕСУ, тривають мітинги


Юлія Тимошенко не прийде на судове засідання за станом здоров’я
У будівлі Харківського обласного апеляційного суду розпочинається попереднє слухання справи за звинуваченням екс-прем’єра Юлії Тимошенко у фінансових порушеннях корпорації «Єдині енергетичні системи».

Засідання перенесене з приміщення Київського районного суду Харкова, оскільки цей суд не має зали, здатної вмістити кількасот людей. Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, в Харківському обласному апеляційному суді кажуть, що зала, розрахована на 120 людей, зможе вмістити до 200 осіб.

Рішення про допуск теле- і фотокамер на процес суд ухвалюватиме вже після початку засідання. На це рішення оператори і фотокореспонденти очікують на третьому поверсі будівлі, зала засідань розташована на другому.

На момент, коли до суду стали пускати адвокатів Тимошенко, опозиційних депутатів Верховної Ради та журналістів, у залі засідань уже були присутні близько десятка парламентаріїв від Партії регіонів.

Перед судом водночас тривають провладний і опозиційний мітинги. В обох беруть участь понад дві тисячі осіб з кожного боку. За даними першого заступника голови партії «Батьківщина» Олександра Турчинова, на в’їзді до Харкова міліція блокує автобуси з прихильниками Тимошенко з інших областей України.
XS
SM
MD
LG