Доступність посилання

ТОП новини

Яке житло і за якими цінами запропонує Україна єврофанам?


Катерина Недеснова

Київ – Уболівальники Євро-2012 уже придбали майже 800 тисяч квитків на матчі, що пройдуть в Україні. Чиновники запевняють, що готові розмістити всіх та спростовують інформацію про брак готелів, котру поширювали деякі західні ЗМІ. Однак, українські аналітики вважають, що проблеми будуть.

Підготовка до Євро-2012 вийшла на фінішну пряму. Організатори стверджують, що всі проблеми, пов’язані з транспортом і проживанням, вже вирішені і погоджені з УЄФА.

Директор турніру в Україні Маркіян Лубківський офіційно заявив, що немає таких, кого б вони не змогли розмістити. Він розкритикував інформацію, оприлюднену у німецькій газеті «Шпігель». Там йшлося, зокрема, про те, що в Україні мало готелів, вона не встигає збудувати нові, а брак місць для проживання уболівальників компенсується за рахунок студентських гуртожитків.

«Жодна з позицій, викладених у «Шпігелі», не відповідає дійсності. Поява цієї публікації саме в день приїзду в Україну президента УЄФА – Мішеля Платіні викликала у мене дуже багато запитань», – зазначив Лубківський.

Наразі продано близько 800 тисяч квитків та чверть загальної кількості місць проживання. Ціновий діапазон варіюється від 11 до 256 євро на добу, залежно від місця та рівня комфорту. Для проживання гостям пропонують готелі, гуртожитки, хостели, санаторії та бази відпочинку. У Донецьку і Харкові, де були найбільші проблеми, організовані фан-кемпи.

Організатори наголошують, що не будуть компенсувати нестачу місць виселенням студентів із гуртожитків, або ж використанням шкільних спортзалів як приміщення для спальних місць. А якщо такі речі й мають місце, то за словами Маркіяна Лубківського, це аж ніяк не є вимогою організаторів турніру чи їхнім побажанням.

Натомість економічний аналітик Андрій Новак вважає, що організатори не кажуть усієї правди.
Чиновники повинні заспокоювати, розказувати, що все дуже гарно, але реальні цифри говорять зовсім інше
Андрій Новак

«Чиновники повинні заспокоювати, розказувати, що все дуже гарно, але реальні цифри говорять зовсім інше. Наприклад, щодо розселення, то за час підготовки до Євро в Україні було збудовано 30 нових готелів, в яких по 970 номерів. Я не думаю, що це та кількість, яка може суттєво вирішити проблему розселення величезної армії вболівальників», – сказав Радіо Свобода Андрій Новак.

Євро-2012 – можливість показати Україну і зламати стереотипи

Перебування євроуболівальників в Україні не може обмежуватися лише футболом та місцем проживання, зауважує Ігор Голубаха, президент туристичної компанії «Гамалія» – партнера турніру Євро-2012.
Наше завдання – зробити турнір як можна більше відвідуваним, щоб якомога більше вболівальників затрималися в Україні
Ігор Голубаха

«Наше завдання – зробити турнір як можна більше відвідуваним, щоб якомога більше вболівальників затрималися в Україні. Щоб вони не тільки прилетіли-відлетіли, але й перебували тут деякий час і отримали деякі послуги, в тому числі екскурсійні і туристичні, які б зацікавили їх і затримали в нашій країні», – сказав Ігор Голубаха.

Ціна на український колорит

Туристичні компанії виробили 7 маршрутів перельоту лише через аеропорт Бориспіль, додали 2 потяги зі Львова на матч Німеччина – Нідерланди і зручні рейси Київ – Донецьк – Київ. Усі транспортні засоби застраховані і забезпечені кваліфікованим персоналом.

Для організації дозвілля вболівальників туроператори домовилися з музейними установами. Щоб іноземні гості краще запам’ятали український колорит, їм запропонують обід із 5 національних страв, який обійдеться їм у 25 євро. Вже сьогодні можна завантажити електронні геолокаційні сервіси, які допоможуть зорієнтуватись в місцевості та інфраструктурі.

Читайте більше тут:

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG