Доступність посилання

ТОП новини

«Батьківщина»: Тимошенко ніхто не збирався лікувати в лікарні Укрзалізниці


У партії «Батьківщина» переконані, що екс-прем’єр-міністра Юлія Тимошенко ніхто не збирався лікувати в лікарні Укрзалізниці. Як повідомили у прес-службі партії, «операція «лікарня» була лише приводом для чергової порції брехні про Юлію Тимошенко».

«Абсолютно зрозуміло, що ніхто і не збирався лікувати екс-прем'єра, а всі ці дії були зроблені лише з метою чорного піару – в чергове заявити на всю країну, що Тимошенко відмовилася лікуватися в харківській лікарні. Тюремники та МОЗ визнали, що перевели Юлію Тимошенко без її письмової згоди. Вони знали, що екс-прем'єр наполягала на зустрічі з адвокатами перш ніж розпочати лікування, а це могло статися не раніше ніж у понеділок, перший робочий день», – йдеться у повідомленні.

У партії нагадали, що незалежні німецькі лікарі чітко заявили у своєму висновку: ефективне лікування Юлії Тимошенко в лікарні «Укрзалізниці» Харкова не видається ймовірним, а терапія там не буде успішною.

В «Батьківщині» прогнозують, що на підставі цих подій лідера опозиції силоміць доставлять до суду 28 квітня, незважаючи на висновок німецьких лікарів про неможливість участі Тимошенко у судових засіданнях через стан її здоров'я.

Сьогодні екс-прем’єра повернули з центральної клінічної лікарні «Укрзалізниці» у Харкові до Качанівської виправної колонії, де вона відбуває покарання. Перший заступник міністра охорони здоров’я України, голова міжнародної медичної комісії Раїса Моісеєнко заявила журналістам, що зранку лікарі медичної комісії запропонували Тимошенко обстеження та лікування, а вона відмовилась.
XS
SM
MD
LG