Доступність посилання

ТОП новини

У Харкові прихильники Тимошенко пікетують міську раду


Під стінами мерії Харкова перед початком засідання сесії харківської міської ради відбувається акція протесту. Пікетують будівлю мерії кілька десятків представників громадських організацій та місцевих осередків партії «Свобода» та «Батьківщина».

Активісти виступають проти «байдужості» правоохоронних органів і міської влади до провокацій і сутичок, які виникали між прибічниками Партії регіонів і «Батьківщини» біля Київського районного суду Харкова, де відбувався судовий процес у справі Тимошенко.

Крім того, вони вимагають припинити використання адмінресурсу на цих мітингах. Як стверджують активісти, минулого четверга і п’ятниці харківських вчителів і комунальників о 7 ранку терміново викликали на мітинг, щоб вони протестували у той час, коли відбувався процес Юлії Тимошенко у справі ЄЕСУ.

19 та 20 квітня перед Апеляційним судом Харківської області, у приміщенні якого Київський райсуд Харкова проводив слухання з попереднього розгляду кримінальної справи проти Тимошенко щодо діяльності ЄЕСУ, у акціях протесту противників Тимошенко щодня брали участь близько 2 тисяч осіб.
XS
SM
MD
LG