Доступність посилання

ТОП новини

Харківські чорнобильці заявляють про намір правоохоронців не допустити їх до Всеукраїнської акції протесту в Києві


Харківські чорнобильці заявляють про намір правоохоронців не допустити їх до завтрашньої Всеукраїнській акції протесту проти соціальної політики уряду у Києві.

Як повідомив Радіо Свобода лідер «Всеукраїнського об’єднання ветеранів Чорнобиля» Володимир Проскурін, міліції «дана команда відстежу вати пересування чорнобильців і фізично перешкоджати їхньому руху у бік Києва».

«Нам також стало відомо, що готуються провокації, і провокатори мають намір задіяти «коктейлі Молотова» і подібні речі. У зв’язку з цим ми вважаємо, що нашу мирну акцію хочуть перетворити на якесь побоїще», – сказав Проскурін.

Через це ліквідатори сьогодні не оголошують, ані кількість представників, які вирушать до столиці, ані вид транспорту, який для цього обрали.

26 квітня, у день 26-ї річниці Чорнобильської трагедії, ліквідатори з усієї України планують оголосити під стінами Верховної Ради Всеукраїнську акцію протесту. Як повідомив раніше голова Всеукраїнського комітету «Наступ» Руслан Секела, в акції планують взяти участь близько шести тисяч людей. Чорнобильці вимагатимуть від влади виконання рішень судів і виплати збільшених пенсій ліквідаторам згідно із чинним законодавством та посилення соціального захисту постраждалих від аварії на ЧАЕС.
XS
SM
MD
LG