Доступність посилання

ТОП новини

У Харкові під облрадою мітингують комуністи і свободівці


Під стіни харківської обласної ради, де триває чергова сесія, сьогодні вийшли прихильники Комуністичної партії та всеукраїнського об’єднання «Свобода».

За повідомленням кореспондента Радіо Свобода, комуністи під червоними прапорами протестують проти зростання тарифів на комунальні послуги, а також вимагали погашення заборгованості з зарплати на підприємствах області. Представники обласного осередку КПУ тримали плакати «Борг із зарплати – 113 мільйонів гривень», «Ні – зростанню цін і тарифів!», «Керівників підприємств-боржників – до відповідальності!».

Під час сесії фракція комуністів в облраді також виступила із відповідною заявою, де зазначила, що борг із зарплати на Харківщині зріс на 23 мільйони гривень і становить 113 мільйонів, а деякі підприємства взагалі зупинили виробництво. Голова облдержадміністрації Михайло Добкін натомість назвав дані, оприлюднені комуністами, передвиборчою риторикою.

За офіційними даними Державної служби статистики, Харківська область нині – на другому місці в Україні за рівнем заборгованості із зарплати. Станом на 1 квітня цього року борг області перед робітниками на підприємствах становить 1 мільярд 38 мільйонів гривень.

Ще один пікет провели представники всеукраїнського об’єднання «Свобода». Вони виступили проти приватизації важливих підприємств, таких як харківські ТЕЦ-2 і ТЕЦ-5, які Верховна Рада виключила зі списку об’єктів, приватизація яких заборонена. Серед гасел свободівців – «Добкін, руки геть від «Турбоатома», «Комунара», ТЕЦ-2 і ТЕЦ-5».
XS
SM
MD
LG