Доступність посилання

ТОП новини

Литвин – про харківську угоду: це був єдиний крок, щоб «зверстати» бюджет


Володимир Литвин
Голова Верховної Ради Володимир Литвин вважає, що харківська угода, підписана у квітні 2010 року президентами України та Росії Віктором Януковичем та Дмитром Медведєвим, забезпечила ухвалення бюджету і розвиток економіки. Про це він сказав у коментарі Радіо Свобода.

«За тієї ситуації це був єдиний крок, який дозволив «зверстати» бюджет і ухвалити його. І забезпечити розвиток економіки у тому стані, у якому ми сьогодні маємо», – зазначив він.

«Єдине – мені здається, не було продовжено цей процес, а такі наміри декларувалися, що це перший невідкладний крок, а далі домовленості будуть поглиблюватися і дозволять вирішити, окрім всього іншого, і газову проблему. Частково цю проблему розв’язали. Бо якщо брати газ за більше ніж 500 доларів мінус 100 доларів, то це 400 – це вже менше. Це не такий удар по економіці, хоч він і є надзвичайно складним – з огляду на те, які ціни мають інші країни. Але в нас немає іншого газу», – додав Володимир Литвин.

27 квітня 2010 року Верховна Рада України та Державна дума Росії ратифікували харківську угоду. Домовленості продовжили термін перебування Чорноморського флоту Російської Федерації у Севастополі до 2042 року. Україна в обмін на це отримала знижку при купівлі російського газу.
XS
SM
MD
LG