Доступність посилання

ТОП новини

Власенко: перерва у слуханні справи ЄЕСУ замала для лікування Тимошенко


Сергій Власенко
Термін перерви у судовому засіданні в справі корпорації «Єдині енергетичні системи України» замалий для лікування підсудної. Про це заявив захисник колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко Сергій Власенко.

За його словами, «німецькі лікарі визначили набагато довший термін для лікування Юлії Тимошенко». Власенко висловив сподівання, що фахівці з Німеччини знову приїдуть в Україну наступного тижня або через тиждень, щоб оцінити зміни у стані хворої і надати додаткові рекомендації.

Прокурор Вікторія Калита, коментуючи рішення Київського районного суду Харкова, наголосила, що «державне обвинувачення і надалі забезпечуватиме право участі Юлії Тимошенко в суді».

Менш як за годину після початку суботнього засідання у справі ЄЕСУ суддя Костянтин Садовський оголосив про перерву до 10:00 21 травня. Таким чином, Київський районний суд Харкова задовольнив клопотання державного обвинувачення і захисту Юлії Тимошенко.

Перед тим члени медичної комісії Міністерства охорони здоров’я заявили, що просять про перерву у слуханні справи. Лікарі твердять, що не мали змоги 25, 26 і 27 квітня обстежити підсудну.
XS
SM
MD
LG