Доступність посилання

ТОП новини

Українські залізничники обкатують двоповерхові поїзди чеського виробництва


Міжрегіональний електропоїзд Škoda
У суботу залізничники обкатують міжрегіональний електропоїзд Škoda, який здійснює першу дослідну поїздку маршрутом Харків – Дніпропетровськ – Донецьк – Луганськ – Донецьк – Харків. Про це повідомили в прес-центрі Придніпровської залізниці.

За даними прес-служби, сьогодні локомотивні бригади на чолі з машиністами-інструкторами, які їдуть поїздом, вивчають колії, розташування сигналів, швидкостей руху тощо.

Новий потяг з’єднає міста-мільйонники – Харків, Дніпропетровськ і Донецьк.

«Це поїзд європейського рівня, де створені всі необхідні умови для зручної подорожі, в тому числі є системи вентилювання та кондиціювання, вакуумні туалети, місця для осіб з обмеженими фізичними можливостями, телебачення й інтернет», – мовиться у повідомленні.

Залізничники також запевняють, що поїздки цим видом транспорту «будуть цілком доступними для пересічних жителів».

Сьогодні ж на вокзалі станції Дніпропетровськ Придніпровської залізниці випробували роботу інформаційних табло, а також готовність оголошувати інформацію про прибуття-відправлення поїздів англійською мовою на час Євро-2012.

Чеський двоповерховий поїзд Škoda призначений для швидкісних перевезень пасажирів у вагонах підвищеного комфорту і здатний розвивати швидкість до 160 кілометрів на годину. Нові потяги складаються з шести вагонів, у кожному з яких 126 місць. Передбачені місця першого (другий поверх) і другого класу, а також місця для осіб з обмеженими фізичними можливостями: є підйомники для інвалідних візків.

Зовні поїзд пофарбований фарбою з покриттям «антиграфіті». Всередині є кондиціонери і бездротовий інтернет.
XS
SM
MD
LG