Доступність посилання

ТОП новини

Human Rights Watch вимагає розслідувати повідомлення про побиття Тимошенко


Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch заявляє, що українська влада має провести «негайне, неупереджене та ретельне розслідування звинувачень, що Юлія Тимошенко була побита охоронцями у колонії, де вона перебуває». Про це йдеться у поширеній у вівторок заяві організації.

«Обурливо, що Тимошенко могли побити, щоб змусити її поїхати до лікарні проти її волі, – наголосив директор організації в країнах Європи та Центральної Азії Г’ю Вільямсон. – Ці звинувачення мають бути розслідувані, а ті, хто несе відповідальність за жорстоке поводження, мають бути притягнуті до відповідальності».

На думку правозахисників, справи Тимошенко та інших колишніх урядовців «підривають довіру населення до незалежності судової влади».

«Немає сумнівів, що мотивація рішення про судове переслідування Тимошенко є дуже підозрілою», – відзначив Г’ю Вільямсон.

Президент України Віктор Янукович доручив Генпрокуратурі розслідувати інформацію про можливе побиття колишнього прем’єра Юлії Тимошенко співробітниками колонії, де вона відбуває покарання.
XS
SM
MD
LG