Доступність посилання

ТОП новини

Президент доручив Генпрокуратурі розслідувати інформацію про побиття Тимошенко


Віктор Янукович
Президент України Віктор Янукович доручив Генпрокуратурі розслідувати інформацію про можливе побиття колишнього прем’єра Юлії Тимошенко співробітниками колонії, де вона відбуває покарання. Про це він сказав журналістам на брифінгу.

За словами Януковича, він сподівається найближчим часом почути результати розслідування. «Я дав доручення Генпрокуратурі розслідувати це питання. І сподіваюсь, ми найближчим часом отримаємо вже конкретну відповідь», – зазначив він.

Парламентська опозиція сьогодні звернулася до Президента з вимогою порушити кримінальну справу у зв’язку з побиттям Юлії Тимошенко у Качанівській колонії. Через події, які розгортаються довкола колишнього прем’єра, опозиція у Раді вже третій день блокує трибуну і президію парламенту.

24 квітня Юлія Тимошенко у своїй заяві повідомила, що 20 квітня під час примусового доправлення її у лікарню співробітники колонії застосували проти неї силу, зокрема, вдарили її у живіт. Захисник Тимошенко Сергій Власенко того дня заявив, що бачив синці на руках колишнього прем’єра, а також гематому на животі.

У колонії інформацію про побиття спростували. Окрім цього, сьогодні судмедексперт, яка прибула у колонію для обстеження Тимошенко, повідомила, що колишній прем’єр від нього відмовилася.
XS
SM
MD
LG